LAATSTE NIEUWS
  1. De nieuwe hoofdsponsor van Limburg Eaters: Microz B.V
  2. PAK JE AGENDA EN ZET ALVAST ALLE DATUMS VAST!
  3. De competitie(s) opzet is bekend!
  4. START SEIZOENKAARTEN VERKOOP 3e WEEK AUGUSTUS!
  5. PRE SEASON PARTNER EVENT 2018

VOORZITTER

Ron Lahay

+31 6 50 82 33 51

ron.lahay@eaters.nl

PENNINGMEESTER

Theo Tonnaer

+31 6 54 68 31 28

theo.tonnaer@eaters.nl

SECRETARIS

Ton Eijssen

+31 6 21 67 98 39

ton.eijssen@eaters.nl

SPONSORING

John Fredrix

+31 6 10 55 77 42

john.fredrix@eaters.nl

TECHNISCHE ZAKEN

Peter Knops

+31 6 53 70 86 63

peter.knops@eaters.nl

ALGEMENE ZAKEN

Sjoerd Scheepens

+31 6 12 95 96 71

sjoerd.scheepens@eaters.nl

ALGEMEEN BESTUURSLID
& RELATIEBEHEER

Marco Stein

+31 6 51 07 27 06

marco.stein@eaters.nl