LAATSTE NIEUWS
  1. Ervaring, souplesse en talent in de Geleense verdediging.
  2. Oefencampagne bekend voor Microz Eaters Limburg
  3. INTERNATIONAAL JUBILEUM TOERNOOI MICROZ EATERS!
  4. STEUN ONS! Breng je stem uit op Microz Eaters Limburg!
  5. De drie van Gelaen gaan vandaag voor GOUD!

VOORZITTER

Ron Lahay

+31 6 50 82 33 51

ron.lahay@eaters.nl

PENNINGMEESTER

Theo Tonnaer

+31 6 54 68 31 28

theo.tonnaer@eaters.nl

SECRETARIS

Jos Nijssen

+31 6 27 43 14 47

jos.nijssen@eaters.nl

SPONSORING

John Fredrix

+31 6 10 55 77 42

john.fredrix@eaters.nl

TECHNISCHE ZAKEN

Peter Knops

+31 6 53 70 86 63

peter.knops@eaters.nl

ALGEMENE ZAKEN

Sjoerd Scheepens

+31 6 12 95 96 71

sjoerd.scheepens@eaters.nl

ALGEMEEN BESTUURSLID
& RELATIEBEHEER

Marco Stein

+31 6 51 07 27 06

marco.stein@eaters.nl