EATERS

Get Adobe Flash player

Mike's mening

PDFPrintE-mail

Geleen, 26 februari 2010

Hallo Fans, 

“Het gaat allemaal snel in die play-offs. Zo zit je in de kwartfinale en zo ben je een ronde verder. De jongens hebben de uitwedstrijd in Heerenveen goed opgepakt. Men stond er zoals ik verwachtte. De eerste periode de nul vasthouden om daarna iets meer druk uit te oefenen op hun defensie.

 

Afgelopen dinsdag was alweer de eerste wedstrijd in de halve finalereeks. In Nijmegen was het ijshockey niet goed maar toch waren we bij de les en wisten we, met een prima keeper, Nijmegen op afstand te houden. Natuurlijk kwam daar ook een portie geluk bij kijken.

 

Nu ligt de druk bij ons, want wij hebben het thuisvoordeel overgenomen. Het zal ongetwijfeld bomvol zitten in Glanerbrook. Ik denk dat de druk enorm is bij mijn spelers. Ze zullen nerveus zijn want Nijmegen blijft een sterke ploeg en we weten wat we dan verwachten kunnen.

 

Zulke wedstrijden zijn heel belangrijk ook voor de jeugdspelers. Ik hamer er tijdens de wedstrijd dan ook bij ze op om mee te kijken, mee te denken bij alles wat er gebeurt op het ijs en bij wissels. Ook al krijgen ze geen ijstijd, ze blijven even belangrijk als de rest.

 

In Nijmegen waren er vele fans om mijn ploeg te ondersteunen. Dat deed goed. Ik hoop dat vrijdagavond het dak ervan afgaat als we aan de face-off staan om het duel te beginnen. De spelers kunnen het gebruiken.

Veel plezier in de resterende duels”.

MIKE PELLEGRIMS

 



header
Einde seizoen
OPEN DAG 12 SEPTEMBER 2010 12.09.2010 17:00 7 Days


header
sponsor


header



header
GWP
Nijmegen Devils Nijmegen Devils2863
HYS Den Haag HYS Den Haag2856
Tilburg Trappers Tilburg Trappers2855
Ruijters Eaters Ruijters Eaters2852
Heerenveen Flyers Heerenveen Flyers2851
Eindhoven Kemphanen Eindhoven Kemphanen2844
Amsterdam Tijgers Amsterdam Tijgers289
Groningen Grizzlies Groningen Grizzlies284



Design & concept by 51 NORTH